Przejdź do treści
Najbogatsi

Sylwetka przedsiębiorcy

Piotr Garstecki

akcjonariusz w spółce Scope Fluidics SA · Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna · województwo mazowieckie

Na liście najbogatszych Piotr Garstecki stoi na miejscu 80. Najważniejsze powiązanie to Scope Fluidics SA (akcjonariusz), branża: działalność profesjonalna, naukowa i techniczna. Szacowana wartość udziałów wynosi 40,7 do 47,8 mln zł według danych na 17 października 2026. To szacunek pakietów w spółkach, bez żadnych innych aktywów. Przychód spółki Scope Fluidics SA za 2025 rok to 100 tys. zł, o 23,7% mniej niż rok wcześniej.

Droga w biznesie

8 zdarzeń od 2011 roku

Kroki tej osoby z rejestrów (wejścia i wyjścia z zarządów, rad i grona wspólników, stan udziałów) oraz, oznaczone szarą etykietą „zdarzenie spółki”, rejestracje i wyniki spółek, w których ma udziały albo które założyła. Od najstarszego.

  1. 2011Zdarzenie spółki

    Rejestracja spółki jako podatnika VAT

    Scope Fluidics SA

    NIP 5272645989, data z wykazu podatników VAT

  2. 2019Wyniki spółki

    Pierwszy rok wyników w danych

    Scope Fluidics SA

    przychód 0 zł

  3. 2022Wyniki spółki

    Powrót do zysku netto

    Scope Fluidics SA

    wynik netto 318 mln zł

  4. 2023Wyniki spółki

    Najwyższy przychód w danych

    Scope Fluidics SA

    przychód 516 tys. zł

  5. 2023Wyniki spółki

    Strata netto spółki

    Scope Fluidics SA

    wynik netto -18,8 mln zł

  6. 2024Wyniki spółki

    Powrót do zysku netto

    Scope Fluidics SA

    wynik netto 65,4 mln zł

  7. 2025Wyniki spółki

    Strata netto spółki

    Scope Fluidics SA

    wynik netto -46,4 mln zł

  8. 2026Udział

    Udział 11,56% w kapitale

    akcjonariusz

    Scope Fluidics SA

    z zawiadomień spółki publicznej, stan na 17 października 2026

W czasie

Szacowana wartość udziałów rok po roku

Pasmo to przedział z tej samej metody dla każdego roku, biała kreska to jego środek. Dla spółek giełdowych liczymy kurs z końca roku przy obecnej liczbie akcji i obecnym udziale.

  1. 2026stan na 17.10.2026

    40,7 do 47,8 mln zł

  2. 2025koniec 2025

    42,4 do 49,9 mln zł

  3. 2024koniec 2024

    51,1 do 60,1 mln zł

  4. 2023koniec 2023

    61 do 71,8 mln zł

  5. 2022koniec 2022

    64,6 do 76 mln zł

  6. 2021koniec 2021

    42,5 do 50 mln zł

Szacowana wartość udziałów w kolejnych latach: 2021 46,2 mln zł, 2022 70,3 mln zł, 2023 66,4 mln zł, 2024 55,6 mln zł, 2025 46,1 mln zł, 2026 44,2 mln zł . Lata wcześniejsze to stan na koniec roku. Ostatni punkt to bieżący szacunek, ten sam co w nagłówku sylwetki i w rankingu.

Spółki i wyniki

Scope Fluidics SA

akcjonariusz, udział 11,56%

Nazwa w rejestrze SCOPE FLUIDICS SPÓŁKA AKCYJNA · Warszawa · KRS 0000668408 · NIP 5272645989

Szacowana wartość udziału: 40,7 do 47,8 mln zł

Wyniki spółki Scope Fluidics SA z kolejnych lat, najnowsze na górze
RokPrzychodyZysk nettoKapitał własny
2025 100 tys. zł -46,4 mln zł 162 mln zł
2024 131 tys. zł 65,4 mln zł 146 mln zł
2023 516 tys. zł -18,8 mln zł 80,9 mln zł
2022 404 tys. zł 318 mln zł 333 mln zł
2021 0 zł -16,6 mln zł 14,6 mln zł

Prowadzisz tę sylwetkę?

Po weryfikacji dodasz opis firmy, logo spółek i zdjęcie, ukryjesz nieaktywne spółki z widoku i dostaniesz powiadomienie o każdej zmianie miejsca. Plan Sylwetka od 99 zł netto miesięcznie przy płatności rocznej.

Przejmij sylwetkę

Dane się nie zgadzają?

Każdy może zgłosić korektę, a osoba z sylwetki także sprzeciw. Po potwierdzeniu adresu e-mail sprzeciw działa od razu: sylwetka znika z rankingów, wyszukiwarki serwisu i mapy strony.

Korekta i sprzeciw

Ta sama branża w rankingu

Inne osoby z tej branży
Miejsce Osoba i główna spółka Szacowana wartość udziałów Zmiana r/r
34 Cezary Kozanecki akcjonariusz, Syn2Bio SA 111 do 131 mln zł
brak roku porównania
35 Paweł Przewięźlikowski akcjonariusz, Selvita SA 111 do 130 mln zł
-44,6% wartość
75 Michał Walczak akcjonariusz, Captor Therapeutics SA 44,4 do 52,2 mln zł
-20,8% wartość
82 Marcin Izydorzak akcjonariusz, Scope Fluidics SA 39,4 do 46,4 mln zł
-4,1% wartość
98 Dariusz Korecki akcjonariusz, Synektik SA 29,6 do 34,9 mln zł
+50,0% wartość

Źródła: Krajowy Rejestr Sądowy, sprawozdania finansowe spółek, raporty i zawiadomienia spółek publicznych o akcjonariuszach, biała lista podatników VAT, otwarte bazy wiedzy. Sylwetka zawiera wyłącznie dane o działalności gospodarczej. Nie publikujemy adresów zamieszkania, danych rodzinnych ani numerów PESEL.